УДРУЖЕЊЕ

ПЧЕЛАРСКИ ДАН СУНЦОКРЕТА КИКИНДА 2016, обавештење члановима Удружења

Датум објављивања вести:
Број прегледа: 1.270

У организацији Савеза пчеларских организација Војводине и Удружења пчелара Кикинда, дана 16.07.2016 године, са почетком у 10,00 испред зграде Општине Кикинда за почећњ манифестација: ПЧЕЛАРСКИ ДАН СУНЦОКРЕТА, КИКИНДА 2016. Програм манифестације дат је у већ објављеном тексту на сајту. Позивамо чланове Удружења пчелара Кикинда да својим присуством увеличају овај скуп који је отворен за све заинтересоване.

Након манифестације, у ресторану „Ловац“ у Кикинди одржаће се свечани ручак. Котизација за ручак по присутном члану Удружења на ручку износи 400,00 динара а остатак трошкова сносиће Удружење. Молимо да пријаву за ручак и уплату котизације заинтересовани чланови изврше најкасније до петка 15.07.2016 код секретара Предрага Варађанина или код домарке Тање Каменовић.

ИО УП Кикинда

Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someonePrint this page
Izrada sajta Tirien